papirARCHOVÝ OBOUSTRANNÝ TISK DO FORMÁTU 450x320mm

vizitky letáky nabídky plakáty menu samolepky svatební oznámení vstupenky časopisy pohledy hlavičkové papíry pexesa karty kalendáře ...

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

fotografie banery billboardy filmové plakáty okenní grafika samolepky obrazy na plátně ...

POTISK TEXTILU

trička mikiny tašky dresy ...

TISK BÍLOU BARVOU

Tiskneme na spoustu druhů materiálů. Různé materiály se používají pro archový oboustranný tisk do formátu 450x320mm,  - více zde.

Pro vnitřní velkoformátový tisk je to obvykle foto papír a plakátový papír a pro venkovní tisk PVC, samolepky, papír, fotopapír - více zde.

Přímý a termotransferový tisk na textil - více zde

není vlastně nic co bychom nezvládli vytisknout.

specialty imagingOchranou tiskovin je myšleno jejich nezneužití proti opakovému použití nebo při tisku cenin. Veškeré níže uvedené technologie umíme s naším novým strojem tisknout a zkombinovat s personalizací tisku a nyní nejen textovou ale i obrázkovou. Tedy může se měnit jak oslovení, adresa, číslo atd., tak i například fotografie osloveného dopisem. Ochrana tiskovin je ideální pro tisk vstupenek, certifikátů, cenin, a podobně. Prostě všude, kde je potřeba tisknout bez možnosti zkopírování.

Podkategorie

Vše  do velikosti A3

Tygrtisk logo pruhledne

Zavolejte nám

  • Tel.: (+420) 222 955 815
  • Tel.: (+420) 602 379 038
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nej7

Kalendáře 2016

2015kalendar

Tiskneme na trička

triko mad1981

NAHRAJTE VELKÁ DATA K TISKU

Upload

Podporujeme Milana Koláčka

milan kolacekMilan Koláček je náš nejlepší sólový jachtař a zaslouží si maximální podporu. A TYGR TISK je hrdý na to, že je členem realizačního týmu. Pokud se chcete dozvědět více klikněte zde