Konec testování, bereme objednávky. Cena je stanovena na 1200 Kč bez DPH za kilogram modelu při použití materiálu PLA (Polylactic acid) je biologicky odbouratelný a velice pevný materiál. Díky nízké tepelné roztažnosti jde o nejlepší volbu pro tisk velkých součástek. Pro více informací o PLA zkuste. 2400 Kč bez DPH za kilogram materiálu FLEX (Flex Polypropylen je snadno použitelný flexibilní tiskový materiál. Výtisky se chovají podobně jako guma a jsou velice houževnaté). Pro představu objekt 10x10x10cm váží cca 100 gramů.

jmeno vlny plachta johPŘÍMÝ POTISK TEXTILU! Máme novou tiskárnu pro přímý potisk textilu TEXJET PLUS.  Můžeme Vám tedy nabínout potisk textilií, jako jsou trička, mikiny, bundy, dresy, tašky a podobně. Jedná se o PLNOBAREVNÝ potisk 4/0 s možností tisku bílou barvou, tedy nejvyšší kvalita a barevnost do velikosti 52x34cm. Tiskneme jak na Váš materiál, tak námi dodané textilie. Obvykle trička, mikiny, tašky, dresy, tepláky. Proces probíhá tak, že se obraz natiskne přímo na textil a poté zafixuje tlakem a teplotou. Data na potisk textilu v křivkách ve formátu tiff, jsou ideální.

Pohledy jsou obvykle formát A6 = 148x105 mm.

Black-and-white-foil-stamp-invitationBílá barva je většinou dána barvou papíru. Ale co když potřebujete tisknout na tmavý papír bíle? Pak je tu jednoduché řešení u TYGR TISKu. Platí pro archový tisk do formátu SRA3 450x320mm a to i oboustranně. Cena za bílou barvu je stejná jako u barevného tisku. Tento stroj umí také za určitých podmínek soutisk bílé a CMY barvy. Navíc umí i delší formát než je standartní arch 450mm a to až 1,2 metru a to oboustranně.  Tedy 325x1200mm.

 

Novinkou je tisk formulářů

samozřejmě už od jednoho kusu, barevně i černobíle. 1+1 nebo 1+2 a máme jak A4 tak i A3 formát

Jak_funguje_Premium_Digital_Carbonless

Tygrtisk logo pruhledne

Zavolejte nám

  • Tel.: (+420) 222 955 815
  • Tel.: (+420) 602 379 038
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nej7

Kalendáře 2016

2015kalendar

Tiskneme na trička

triko mad1981

NAHRAJTE VELKÁ DATA K TISKU

Upload

Podporujeme Milana Koláčka

milan kolacekMilan Koláček je náš nejlepší sólový jachtař a zaslouží si maximální podporu. A TYGR TISK je hrdý na to, že je členem realizačního týmu. Pokud se chcete dozvědět více klikněte zde